O Nas

Darren Jensen

Po ponad 26 latach doświadczenia, założeniu dwóch ekstremalnie udanych firm MLM i długiej liście sukcesów w branży, Darren Jensen dostarcza świetne wyniki, napędzając wzrost i ustawiając poprzeczkę wysokich standardów firmy. To wszystko idzie w parze z przyziemnym podejściem, które stawia na ludzi. Z pasją do pracy, ma unikalne podejście, które łączy zrozumienie ludzi, 3-wymiarowe spostrzeżenia i dużą ilość ciężkiej pracy w pionierskiej, kwitnącej firmie nowych odkryć. Posiada tytuł B.A. w Stosunkach Międzynarodowych na Birgham Young University i utytułowany honorowo Utah Business Magazine’s 40 Under Forty w 2009r.

Justin Rose

Zadebiutował w wieku 12 lat w Little League World Series. Od małego gracza na boisku piłkarskim, do dużego w dziedzinie sprzdaży, Justin ukierunkował karierę na stworzenie jednych z najbardziej efektownych porgramów marketingowych w branży sprzedaży bezpośredniej. Od rozwoju metod sprzedaży, po szkolenia i wsparcie, jest nastawiony na pomoc dystrybutorom w osiąganiu ich pełnego potencjału - podejscie, które zakłada wspieranie twarzą w twarz i poświęceanie czasu na pracę w terenie przy tworzeniu zachęt i promocji napędzających wzrost. W skrótcie jest liderem, którego działy sprzedażowe chcą mieć po swojej stronie. Posiada tytuł B.A. w Stosunkach Międzynarodowych i Zarządzaniu na Brigham Young University.

Ryan Goodwin

Jako profesjonalny biohaker, Ryan Goodwin celuje wysoko. Od zawsze. Z tego powodu aktywnie pracuje nad tym, aby żyć przynajmniej 180 lat (lub umrzeć próbując). Po założeniu i zbudowaniu najlepiej rozpoznawalnej agencji kreatywnej w regionie, pracy z wieloma firmami z Fortune 500 i stworzeniu od zera marek kilku firm sprzedaży bezpośredniej, pomaga LifeVantage w stworzeniu globalnego zasięgu łącząc razem sztukę i naukę. Ryan kieruje dziłaniami marketingowymi, kreatywnymi, komunikacją i inicjatywami medialnymi z jasnym podejściem: Rób to prosto i śpiewająco. Jest to równowaga, którą ciężko osiągnąć i która zrobiła z niego jednego z najbardziej poszukiwanych umysłów branży kreatywnej. Od rowerów górskich i motocykli do sztuki ulicznej, Ryan wnosi pasję do wszystkiego co robi. Posiada tytuł BFA Projektowania Graficznego na Brigham Young University.

Steve Fife

Steve Fife lubi przewyższać oczekiwania. Możemy powiedzieć, że coś jest na rzeczy, ponieważ jeśli chodzi o jego karierę i sukcesy, zdecydowanie przewyższa nasze. Steve wnosi ponad trzy dekady i mnóstwo doświadczenia w kierowaniu księgowością do LifeVantage gdzie korzysta ze strategicznego myślenia w szerszej perspektywie aby tworzyć zdrową finansowo organizację, skupiającą się na wdrażaniu naszej strategi wzrostu, jednocześnie tworząc wartość dla klientów, udziałowców i pracowników. Steve jest Certyfikowanym Publicznym Księgowym (nieaktywny) w Stanie Kalifornia i posiada tytuł BSc Księgowości na Brigham Young University

Chuck Wach

Jeśli chcesz aby twoja firma pracowała jak dobrze naoliwiona maszyna, zatrydniasz Charlesa "Chucka" Wach'a. Z ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w zarządzaniu i operacjach, wnosi ekspertyzę i rozwijające się relacje z producentami i dostawcami. W LifeVantage jest odpowiedzialny za poprawę działania firmy, poszerzając możliwości i efektywność produkcji jako Dyrektor Operacyjny. Posiada tytuł Magistra Administracji Biznesem na Utah State University i tytuł BSc Finansów na Brigham Young University.

Kevin McMurray

Weteran przemysłu zdrowia i wellness, Kevin wnosi ponad 25 letnie doświadczenie prawne do LifeVantage gdzie odpowiada za prowadzenie działu prawnego i pracuje jako doradca zarządu, szefa kadr i dyrektora generalnego. Przed dołączeniem do LifeVantage, Kevin pracował od 2004r. jako Pomocniczy Generalny Doradca w USANA Health Sciences. W USANA pomagał zaimplementować pierwszy program zgodności dystrybutorskiej, odgrywając kluczową rolę w ekspansji na nowe międzynarodowe rynki. Posiada tytuł Doktora prawa na Creighton University i tytuł Magistra prawa University of the Pacific.